Kuumakse al. 7.52€ / 18 kuud

LEGO Technic Dom Dodge Charger 42111

114.90

Saadavus: 2 laos

Tootekood: 42111L Kategooriad: , EAN: 5702016617498

LEGO® Technic Domi Dodge Charger (42111) pakub lastele ja täiskasvanutele ning „kiirete ja vihaste“ fännidele ülipõneva elamuse. Komplekt, mis põhineb legendaarsel 1970ndate Dodge Charger R/T-l, on tulvil autentseid detaile. Avatav kapott peidab enda all legendaarse V8-mootori mudelit. Muude lahedate detailide hulka kuuluvad liikuvad kolvid, harkpoomiga vedrustus, roolisüsteem ja puhur. Pagasiruumis on isegi kaks nitropudelit, mis aitavad Domil kiirendusvõistlustel parimaid tulemusi saavutada. Täpselt nagu päriselus! Selle Dominic Toretto kuulsa auto koopia ehitamine pakub põnevust kõigile alates 10-aastastele lastele. Kui Dodge Charger on kokku pandud, hakkab tõeline põnevus alles pihta. Fännid saavad taastada stseenid filmist „The Fast and The Furious“ ning elustada adrenaliinirohke tänavavõidusõitude maailma. Eriline mänguasi loovaks mängimiseks LEGO Technicu maailmas on palju keerukaid ehitusmänguasju noortele LEGO fännidele, kes on valmis uueks ehitusväljakutseks.
• Anna fännidele võimalus taastada oma lemmikstseenid „kiirete ja vihaste“ filmidest selle erakordse LEGO® Technicu mudeliga Domi Dodge Charger (42111), mis on klassikalise muskelauto suurepärane koopia.
• 1077 osast koosnev lahe ehituskomplekt annab põneva väljakutse lastele, kellele meeldivad mänguautod. Originaalsest 1970ndate Dodge Charger R/T-st inspireeritud elutruu koopia on tulvil realistlikke detaile.
• Ehtsad funktsioonid (näiteks liikuvad kolvid, vedrustus, roolisüsteem ja puhur) võimaldavad fännidel läbi elada reaalse autosõidupõnevuse. Pärast mängimist võivad fännid mudeli kuulsas tõstetud asendis välja panna.
• Kas otsid lahedat pühadekingitust üle 10 aasta vanusele lapsle või täiskasvanule? See on suurepärane valik. Fännid saavad kokku panna Domi auto mudeli ja siis uurida selle lahedaid funktsioone ning taastada stseenid „kiirete ja vihaste“ filmidest.
• 39 cm pikk, 16 cm lai ja 11 cm kõrge automudel on täpselt paraja suurusega, et nautida sellega hoogsaid rollimänguseiklusi. Pilkupüüdva mudeli saab esitlemiseks kuulsas tõstetud asendis välja panna.
• Komplektis on trükitud juhised, nii et väikestel ehitajatel on lihtne mängu alustada.
• Paku lastele LEGO® Technicu komplektidega ehitusrõõmu. Erilise kujunduse ja lahedate funktsioonidega sõiduk pakub pärast kokkupanekut pikaks ajaks mängurõõmu.
• LEGO® Technicu komplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab et laste ehituskomplekte on alati lihtne kokku panna.
• LEGO® Technicu ehituskomplekte testitakse põhjalikult, et tagada kõigi nende vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu!

Scroll to Top