Kuumakse al. 7.52€ / 18 kuud

LEGO Technic Liikurkraana 42108

114.90

Saadavus: 2 laos

Tootekood: 42108L Kategooriad: , EAN: 5702016617474

Kas oled valmis ehitusplatsil põnevateks ülesanneteks? Saad selle hämmastava LEGO® Technicu liikurkraanaga kõik tööd hästi tehtud. Juhi sõiduk soovitud kohta, aseta tugijalad maha ja siis roni kraana juhtimiseks kabiini. Tõsta nool üles ja pikenda teleskoopvarras uskumatu kõrguseni (kuni 78 cm!). Siis kasuta betoonploki tõstmiseks vintsi ja seejärel suundu uuele tööle.
Vaata selle eriti kõrge mudeli pealt, kuidas kraanad töötavad
Anna LEGO® Technicu ehitajatele võimalus läbi mängida reaalsel ehitusplatsil toimuvad sündmused funktsioonide ja detailidega, mis töötavad just nagu päris kraana.
Rohkesti tegevust pakkuv komplekt mängukraanade austajatele. See LEGO® Technicu 42108 liikurkraana pakub põnevust kõigile, kellele meeldib uurida, kuidas töötavad suured masinad. See on keerukas ehitusülesanne, mis sobib suurepäraselt LEGO Technicu fännidele, kes otsivad rohkete funktsioonidega mudelit. Paljude funktsioonidega kraanaauto toredaks tööks ehitusplatsil Klassikalise musta-kollasekirju välimusega mudel näeb välja nagu päris. Tänu mitmesugustele realistlikele funktsioonidele tundub, et see ka töötab nii, nagu päris kraana. Esmalt juhi sõiduk õigesse kohta. Siis kasuta kraana kohale kinnitamiseks tugijalgu. Tõsta kraana kabiini kaudu üles kraananool ja pikenda teleskoopvarrast – vaata, kui kõrgele see tõuseb! Seejärel saad betoonploki teisaldamiseks kasutada vintsi – see on suurepärane mudel rollimängudeks või megakraana võimete katsetamiseks. Kaasahaarav ja põnevust pakkuv ehitusteemaline mänguasi See on üks LEGO Technicu keerukatest ja põnevatest ehituskomplektidest, mis viib lapsed insenerimaailma.

• See ehitusfännidele mõeldud LEGO® komplekt näitab, kuidas töötab päris kraana. Juhi kraanaautot, lükka välja tugijalad, tõsta üles nool ja vinna betoonplokk õigesse kohta.
• See lahe ehitusmänguasi aitab tundma õppida inseneritööd ja liikumist. Kaheksa rattaga juhtimine, neli eraldi kontrollitavat tugijalga, kaks kabiini ja ülikõrge teleskoopvarras teevad sellest üliägeda kraana.
• Pane kokku see keerukas mudel. Seejärel uuri, mida teevad erinevad funktsioonid. Liiguta betoonplokk kraana abil õigesse kohta ja siis sõiduta kraanaauto uuele tööle.
• See LEGO® Technicu (42108) komplekt pakub põnevust üle 10 aasta vanustele kraanafännidele. See on suurepärane valik, kui otsid parimat kingitust kellelegi, kellele meeldib LEGO® Technic ja kes on valmis uueks ehitusväljakutseks.
• Üks asi, mis selle LEGO® kraana juures silma hakkab, on selle suurus. 78 cm kõrgune teleskoopvarras on tõeliselt kõrge! 48 cm pikkune ja 11 laiune erakordsete mõõtmetega mudel sobib ideaalselt ka väljapanekuks.
• Selle mängukraana kasutamiseks pole vaja patareisid. Alustamiseks on vaja lihtsalt veidi uudishimu ja soovi ehitada.
• Kas tahad juba ehitama hakata? Aga palun! Komplektis on olemas hõlpsalt järgitavad juhised, nii et ehitusrõõm võib kohe alata.
• Anna suurte ja väikeste LEGO fännide kätte LEGO Technicu näol täiesti uus ehitusmaailm. Laheda kujunduse ja eriliste funktsioonidega sõiduk pakub pärast kokkupanekut pikaks ajaks mängurõõmu.
• Ehitusmänguasjad peavad olema vastupidavad. Nii on hea teada, et LEGO® Technicu komplektid on läbinud tööstusharu rangeimad kvaliteedikontrollid. See tähendab, et ehituskomplektid on alati hõlpsalt kokkupandavad.
• LEGO® Technicu detaile testitakse põhjalikult, et luua ehituskomplektid, mis vastavad rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. See on hea uudis neile, kes otsivad parimaid kingitusi LEGO fännidele.

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu!

Scroll to Top