-17%

LEGO Ninjago Jay avatar – mängukarbike 71715

11.99 9.99

NINJAGO® linnas lähevad mängijad kaduma! Võta Digi Jayga kampa ja järgne talle ohtlikku Prime Empire’i videomängumaailma, et üheskoos müsteerium lahendada.

Milline tegelaskuju sa olla tahad? Kui saad osaks mängust, võid kujundada ja kohandada omale avatari. Astu koos Digi Jayga sellesse maailma ja seisa silmitsi kurjuse jõududega.

Minimängumasin ja kaks minifiguuri NINJAGO® seikluste jaoks!

Lapsed saavad kohandada oma avatari tegelaskuju ja taastada lood NINJAGO® telesarjast, kust leiab ka mängukarbikese ja kaks minifiguuri

Hoiatus! Toode ei ole mõeldud alla 3- aastastele lastele, sisaldab pisidetaile.

Laost otsas

Tootekood: L71715 Kategooriad: , , EAN: 5702016617009

Värav uude põnevasse Prime Empire’i videomängumaailma läheb selle erilise mängumasina kaudu. NINJAGO® fännidele pakub rõõmu see mängukarbike ja kaks videomängufiguuri: Digi Jay ja ainult selles mängukomplektis leiduv avatar Jay oma kitarriga.

Parimad ninjamänguasjad! See NINJAGO® komplekt võimaldab lastel valida oma ninjaavatari (tegelaskuju, keda nad soovivad Prime Empire’is kehastada), et olla loominguline ning kasutada toredaid kleepse ja tarvikuid.

Lapsed saavad mängukarbikese tagakülje avada ning panna sinna sisse ninjategelaskujud ja relvad. See lahe ninjaehituskomplekt pakub NINJAGO fännidele palju rõõmu!

Ideaalsed ninjamänguasjad lastele LEGO® ninjamängukomplektid annavad lastele võimaluse astuda põnevasse maailma, kus ninjade hulgad kurjuse jõudude vastu astuvad, ning nautida omaette või koos sõpradega mängimist.

Lapsi köidavad need ninjamänguasjad, sh autod, lennukid, draakonid, ehitatavad figuurid ja palju muud.

Scroll to Top