-16%

LEGO NINJAGO Džunglisõiduk 71700

11.90 9.99

See džunglisõiduk (71700) pakub rõõmu lastele, kellele meeldib kokku panna klassikalisi LEGO® NINJAGO® Legacy seiklusmänguasju ja kellele meeldivad mängubagid.

Pärast ehitusklotside kokkupanekut saavad nad välja mõelda põnevad stseenid elementide turniirilt, kus ninja tegelaskuju Lloyd naudib põnevaid seiklusi džunglis.

Uus ja põnev võimalus, kuidas lapsed saavad ehitada lahedaid mänguasju Instructions PLUS on digitaalne ja interaktiivne juhend, mis aitab selle džunglimänguasja kokku panna.

Tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevates juhistes on tööriistad mudeli suumimiseks ja pööramiseks, nii et ka väiksemad lapsed saavad ehitada seda lahedat LEGO ehitusklotsidest mudelit

Saadavus: 1 laos

Tootekood: L71700 Kategooriad: , , EAN: 5702016616866

Parimad ehituskomplektid lastele LEGO NINJAGO seiklusmänguasjad annavad lastele võimaluse astuda tegevustest tulvil maailma, kus nad saavad iseseisva mängu kaudu end väljendada ja luua lugusid ninjasõdalastest.

Mäng mitmesuguste ninjamänguasjadega, sh džunglimänguasjade, kiirlennukite, draakonite, NINJAGO sõidukite ja muuga pakub lastele lõputult rõõmu.

LEGO® NINJAGO® Legacy mängukomplektis on džunglisõiduk (mängubagi) ja ninja Lloydi minifiguur telesarja 4. hooajast. Ninjamudelite austajad saavad nautida omaette mängimist või jagada mängurõõmu koos sõpradega.

See lastele mõeldud ehituskomplekt sisaldab võidusõiduks suurt kummirehvidega mängubagi ja ninjasõdalase Lloydi minifiguuri, kes vehib kuldse mõõgaga. See on kõik, mida lastel on vaja elementide turniiri stseenide lavastamiseks.

 • NINJAGO® telesarjast „Masters of Spinjitzu“ inspireeritud džunglisõiduki moodsal uuendatud ninjaversioonil on lahe vedrustus, mille lapsed saavad alla vajutada ja siis vaadata, kuidas see üles hüppab. Lapsed saavad korraldada võidusõite või panna mudeli oma tuppa vaatamiseks välja.
 • See 127 osast koosnev mänguasi on rõõmustav ehitusväljakutse alates 7 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele ning hea sünnipäevakingitus igale lapsele. Ninjakomplekt innustab väikeseid ninjade sõpru loominguliselt mängima.See lõbus LEGO® komplekt sisaldab Minecraft™-i funktsioone ja mängijaid, mida mängijad saavad ehitada, muuta ning nautida, julgustades lapsi arvutist eemale astuma ja Minecrafti tegevust pärismaailma tooma! Lapsed saavad luua oma seiklusi nelja lemmiku Minecrafti tegelasega! Päästa laste kujutlusvõime valla Minecrafti Steve‘i, Luukere, Hundi ja 2020. a jaanuaris väljaantava uue Rebase figuuriga. Saad ronida lumiste mägede otsa, süüa punaseid marju ning hoida lõõmavat lõkketuld põlemas, samal ajal kui lapsed õhivad jäises taigas väärtuslikku maaki. Kuid tegevus ja seiklused segavad peagi plaane! Vii Minecrafti mängijad täiesti uude dimensiooni, mis sisaldab käelist mängu! LEGO Minecrafti komplektid pakuvad lastele lõputult iseseisva mängimise võimalusi. Tänu autentsetele Minecrafti bioomidele ja populaarsetele figuuridele ei taha nad mänguasja kunagi maha panna!
 • Vii Minecraft™-i mängijad põnevale LEGO® Minecrafti ehitusseiklusele jäises taigas. Koos nelja laheda tegelasega (sealhulgas 2020. a jaanuaris väljaantav uus Rebane) saavad lapsed nautida lõputult Minecrafti lõbu.
 • See mängukomplekt pakub hulgaliselt iseseisva mängimise võimalusi – komplektis on Steve ja tema kuldmõõk, vibuga Luukere ning Rebase ja Hundi figuurid, lisaks marjapõõsad söögiks, lõkketuli sooja saamiseks ja dünamiit maagi õhkimiseks!
 • Lapsed saavad luua ja mängida oma Minecraft™-i keskkonnas; seda uute seikluste jaoks ümber korraldada, ehitada ja mõelda, ning seda suurema lõbu saamiseks kombineerida teiste LEGO® komplektidega.
 • See mitmekülgne mängukomplekt on ideaalne mänguasi poistele ja tüdrukutele, kes otsivad uusi viise Minecraft™-i mängimiseks. Suurepärane jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingitus alates 7-aastastele Minecrafti mängijatele ja tulevastele ehitajatele.
 • Komplekti mõõtmed: pikkus 9 cm, laius 9 cm ja kõrgus 3 cm. Ja kui osad ümber paigutada või teiste LEGO® Minecraft™-i komplektidega kombineerida, muutub lõbu aina suuremaks!
 • Patareisid pole vaja. Selle LEGO® Minecraft™-i komplekti liikumapanev jõud on laste kujutlusvõime – nii võib lõbu kesta lõputult! Lase lastel nautida Minecrafti maagiat LEGO klotside komplekti praktiliste loominguliste võimalustega.
 • Tänu lihtsatele, selgetele juhistele saavad lapsed ehitamise ja mängimisega kohe pihta hakata! Ja kui mänguasja juhised lähevad kaduma, saad uued alla laadida veebilehelt LEGO.comuildinginstructions.
 • LEGO® Minecraft™-i ehituskomplektid toovad kogu Minecrafti võrgumängu põnevuse pärismaailma. Tänu kvaliteetsetele, autentse välimusega mudelitele annavad LEGO Minecrafti komplektid laste mänguelamusele uue mõõtme!
 • LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
 • LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et saaksid olla kindel, et need on sinu lapse jaoks ohutud ning tagamaks kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.
 • See LEGO® NINJAGO® ninjaehituskomplektja minininjad on just paraja suurusega, et mängida nendega kodus või võtta need igale poole kaasa. Mängubagi mõõtmed: kõrgus 7 cm, pikkus 14 cm ja laius 8 cm.
 • Selle ninjamänguasja puhul pole vaja raisata oma aega patareide otsimisele! Neid polegi vaja. Selle komplekti töölepanekuks on vaja ainult laste aktiivset kujutlusvõimet.
 • Paberjuhised on head, kuid LEGO® mängukomplektid pakuvad ehitamiseks midagi veel paremat: tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevad digitaalsed juhised Instructions PLUS sisaldavad suumimis-, pööramis- ja kummituserežiimi, mis aitavad lastel luua parimaid mänguasju.
 • LEGO® NINJAGO® kollektsioneeritavad liikuvad mänguasjad ja minifiguurid annavad lastele võimaluse astuda põnevasse fantaasiamaailma ning välja mõelda lugusid oma lemmikninjadega.
 • LEGO® ehitusklotsid vastavad juba üle 60 aasta tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad, nii siin maa peal kui ka NINJAGO® linnas.
 • Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. LEGO ehituskomplektidega ei pea sa millegi pärast muretsema.
Scroll to Top