-15%

LEGO MINECRAFT Seiklus taigas 21162

12.99 10.99

See lõbus LEGO® komplekt sisaldab Minecraft™-i funktsioone ja mängijaid, mida mängijad saavad ehitada, muuta ning nautida, julgustades lapsi arvutist eemale astuma ja Minecrafti tegevust pärismaailma tooma!

Lapsed saavad luua oma seiklusi nelja lemmiku Minecrafti tegelasega! Päästa laste kujutlusvõime valla Minecrafti Steve‘i, Luukere, Hundi ja 2020. a jaanuaris väljaantava uue Rebase figuuriga.

Saad ronida lumiste mägede otsa, süüa punaseid marju ning hoida lõõmavat lõkketuld põlemas, samal ajal kui lapsed õhivad jäises taigas väärtuslikku maaki. Kuid tegevus ja seiklused segavad peagi plaane! 

Saadavus: 1 laos

Tootekood: L21162 Kategooriad: , , EAN: 5702016618297

Vii Minecrafti mängijad täiesti uude dimensiooni, mis sisaldab käelist mängu! LEGO Minecrafti komplektid pakuvad lastele lõputult iseseisva mängimise võimalusi. Tänu autentsetele Minecrafti bioomidele ja populaarsetele figuuridele ei taha nad mänguasja kunagi maha panna!

  • Vii Minecraft™-i mängijad põnevale LEGO® Minecrafti ehitusseiklusele jäises taigas. Koos nelja laheda tegelasega (sealhulgas 2020. a jaanuaris väljaantav uus Rebane) saavad lapsed nautida lõputult Minecrafti lõbu.
  • See mängukomplekt pakub hulgaliselt iseseisva mängimise võimalusi – komplektis on Steve ja tema kuldmõõk, vibuga Luukere ning Rebase ja Hundi figuurid, lisaks marjapõõsad söögiks, lõkketuli sooja saamiseks ja dünamiit maagi õhkimiseks!
  • Lapsed saavad luua ja mängida oma Minecraft™-i keskkonnas; seda uute seikluste jaoks ümber korraldada, ehitada ja mõelda, ning seda suurema lõbu saamiseks kombineerida teiste LEGO® komplektidega.
  • See mitmekülgne mängukomplekt on ideaalne mänguasi poistele ja tüdrukutele, kes otsivad uusi viise Minecraft™-i mängimiseks. Suurepärane jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingitus alates 7-aastastele Minecrafti mängijatele ja tulevastele ehitajatele.
  • Komplekti mõõtmed: pikkus 9 cm, laius 9 cm ja kõrgus 3 cm. Ja kui osad ümber paigutada või teiste LEGO® Minecraft™-i komplektidega kombineerida, muutub lõbu aina suuremaks!
  • Patareisid pole vaja. Selle LEGO® Minecraft™-i komplekti liikumapanev jõud on laste kujutlusvõime – nii võib lõbu kesta lõputult! Lase lastel nautida Minecrafti maagiat LEGO klotside komplekti praktiliste loominguliste võimalustega.
  • Tänu lihtsatele, selgetele juhistele saavad lapsed ehitamise ja mängimisega kohe pihta hakata! Ja kui mänguasja juhised lähevad kaduma, saad uued alla laadida veebilehelt LEGO.comuildinginstructions.
  • LEGO® Minecraft™-i ehituskomplektid toovad kogu Minecrafti võrgumängu põnevuse pärismaailma. Tänu kvaliteetsetele, autentse välimusega mudelitele annavad LEGO Minecrafti komplektid laste mänguelamusele uue mõõtme!
  • LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
  • LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et saaksid olla kindel, et need on sinu lapse jaoks ohutud ning tagamaks kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.
Scroll to Top