Kuumakse al. 6.35€ / 18 kuud

LEGO Minecraft Meisterdamisplokk 3.0 21161

98.90

Laost otsas

Tootekood: 21161L Kategooriad: , EAN: 5702016618280

Haara meisterdamisplokist mõned LEGO® Minecraft Meisterdamisplokk 3.0 klotsid ja loo oma Minecrafti seiklused! Järgi juhiseid, et ehitada oma lahe loss või toimekas talu või luua oma ägedad keskkonnad. Liitu Steve‘i ja Alexiga, et saada osa põnevatest lugudest, mille juurde kuuluvad Creeper™, põssa ja zombi. Algata dünamiidirünnak, põgene Creeperi eest ja avasta lõputuid mänguvõimalusi oma Minecrafti maailmas.
LEGO® Minecraft™-i Meisterdamisplokk 3.0 (21161) toob Minecrafti lõbusad sündmused pärismaailma mitmekülgse komplekti abil, mis sisaldab LEGO ehitusklotse ja osi. Lahe laste ehitusmänguasi Minecrafti mängijatele Meisterdamisplokk on tulvil Minecrafti ideid ja inspiratsiooni. See mängukomplekt sisaldab mängust tuttavaid populaarseid tegelasi (Steve, Alex, Creeper™, põssa ja zombi) ning hulgaliselt lõbusaid funktsioone (dünamiidiheitjast Creeperi vastasseisuni), tuues Minecrafti seiklused pärisellu! Interaktiivne juhend Instructions PLUS on nutiseadmetele mõeldud interaktiivne juhend tasuta rakenduses LEGO Building Instructions. Suumimis- ja pööramistööriistad võimaldavad lastel oma lossi ja talu ehitamist nautida. Veebis on saadaval alternatiivsed mudelid. Minecrafti mängud ärkavad ellu LEGO klotside ja figuuridega LEGO Minecrafti komplektid pakuvad lastele lõputult loovmänguvõimalusi. See lahe Minecrafti ehitamismänguasjade kollektsioon viib mängijad uude loovmängu dimensiooni!
• Too Minecraft™-i mängijate loovad seiklused pärismaailma Meisterdamisplokk 3.0 (21161) abil. See sisaldab LEGO® Minecrafti ehitusklotse ja tuttavaid figuure, mis pakuvad lõpmata palju loovmänguvõimalusi!
• See Minecraft™-i ehitamismänguasi sisaldab 564 klotsi ja osa, mängust tuttavaid populaarseid tegelasi (Steve, Alex, Creeper™, põssa ja zombi) ning hulgaliselt lõbusaid funktsioone (dünamiidiheitjast Creeperi vastasseisuni).
• Komplektis on kõik asjad, mida lapsed vajavad fantaasiaküllaste Minecraft™-i seikluste etendamiseks lahedas lossis ning toimekas talu ja ägedad keskkonnad, mille abil avastada uusi viise oma lemmikmängu mängimiseks.
• LEGO® Minecraft™-i Meisterdamisplokk 3.0 on suurepärane kink või sünnipäevakingitus alates 8-aastastele mängijatele. See ehitamismänguasi pakub lastele nii üksi kui ka mitmekesi mängides lõpmata palju Minecrafti rõõmu.
• See mängukomplekt pakub suuri Minecraft™-i mänguvõimalusi – loss on 18 cm kõrgune, 27 cm laiune ja 26 cm sügavune, talu aga 16 cm kõrgune, 26 cm laiune ja 26 cm sügavune.
• See Minecraft™-i ehitamismänguasi on patareivaba. Selle paneb tööle laste kujutlusvõime, tänu millele jagub mängurõõmu lõputult.
• Trükitud juhised on head, kuid digitaalne Instructions PLUS on tõeliselt ÄGE! Tänu rakendusele LEGO® Building Instructions saavad isegi noored ehitajad oma Minecraft™-i maailma luues mudelit suumida, pöörata ja visualiseerida.
• LEGO® Minecraft™-i komplektid kombineerivad Minecrafti võrgupõhise põnevuse ja praktilise ehitamise. Tänu detailsetele mudelitele, elementidele ja tegelastele, ning paljudele lõbusatele funktsioonidele pakuvad need komplektid mängijatele uut Minecrafti dimensiooni.
• LEGO® ehituskomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO® klotse ja osi kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et sinu lapse ehituskomplekt vastab rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.
Koosneb 564 osast.

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu!

Scroll to Top