LEGO Minecraft Kanala 21140

24.99

Meisterda ülilahe LEGO® Minecraft™-i kanala koos lipu ja aedikuga, millel on avatav värav ja lahe tõstetud kanala, kust toimetatakse munad otse kirstu. Meelita kanad seemnetega aedikusse ja ürita kondi abil hunti taltsutada, et ta territooriumi valvaks, kuni sa linnuparvega tegeled. Korja kokku munad ja suled ning valmista ahjus õhtusöök.

Laost otsas

Tootekood: L21140 Kategooriad: , EAN: 5702016108941

Naudi kanade eest hoolitsemist komplektis Kanala, kus on tõstetud kanala, milles munetud munad liiguvad otse kirstu. Naudi loomingulisi seiklusi LEGO® Minecraft™ komplektiga Kanala (21140), mis on loodud spetsiaalselt populaarse videomängu noortele fännidele. Enda unikaalse LEGO Minecrafti universumi loomiseks kombineeri seda komplekti teiste LEGO Minecrafti mudelitega. Komplektis on LEGO Minecrafti Alexi minifiguur, tibu ja taltsas hunt ning kaks kanafiguuri.

•● Komplektis on LEGO® Minecraft™-i Alexi minifiguur, tibu ja taltsas hunt ning kaks kanafiguuri.

● Samuti on komplektis ehitatav Minecraft™-i talutegevuspaik, kus on tõstetud kanala, milles munetud munad liiguvad otse kirstu, dekoratiivne kana kujutav lipp, avaneva väravaga kanaaedik, ahi ning vee- ja muruala taimedega.

● Meelita kanad seemnete abil aedikusse.

● Aseta munad kanalasse ja võta neid kirstust.

● Eemalda kanala katus, et sisemusele ligi pääseda.

● Komplektis on ka kirves.

● Tarvikud: kont, sulg, seemned ja kaks muna.

● Lase oma kujutlusvõime valla ja ehita LEGO® Minecraft™ ümber täpselt selliste seikluste jaoks, nagu ise soovid! 

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu.

Scroll to Top