LEGO MINECRAFT Alex kanaga 21149

16.99

Lõbutse ehitades, mängides ja luues fantastilisi Minecraft™-i vaateid selle laheda, hõlpsalt ehitatava tegelaskuju komplektiga LEGO® Minecraft Alex BigFig kanaga. Vajuta kangi Alexi seljal, et tõsta ja langetada tema teemantmõõka, haara kana ja suundu vastu uuele Minecrafti seiklusele! Kui see on tehtud, siis säti Alex lahedasse asendisse ja näita teda sellisena alusplaadil, et lisada oma tuppa suurepärast Minecrafti stiili!

Laost otsas

Tootekood: L21149 Kategooriad: , EAN: 5702016370874

Pane kokku ja kohtu hõlpsasti ehitatava Alex BigFig’i näol suursuguse Minecraft™ kangelasega, kes on täiuslik koos kokkupandava kana ja Minecrafti teemantmõõgaga! Kasuta kangi Alexi seljal, et tõsta ja langetada tema vasakut kätt ja muuta jäsemete asukoha uute asendite võtmiseks. Seejärel pane ta alusplaadile vaatamiseks välja, et tuua Minecrafti maagiat koju, kontorisse või kuhu iganes soovid lisada suure seikluse hõngu! Ühenda see komplekt LEGO® Minecraft mängukomplektidega 21148 Steve BigFig papagoiga ja 21150 Skeleton BigFig magmakuubikuga vahvamaks mängimiseks ja väljapanekuteks alusplaadil.
• Komplektis on LEGO® Minecraft™-i kokkupandav, suuremõõtmeline, liigutatavate liigeste ja automatiseeritud vasaku käega Alexi tegel askuju, lisaks kokkupandav teemantmõõk ja Minecrafti kana.
• Haara teemantmõõk ja valmistu uuteks Minecraft™-i seiklusteks!
• Igal LEGO® Minecraft™-i BigFig kollektsiooni tegelaskujul on kaasas alusplaat.
• Ühenda see Alex Minecraft™-i mängukomplekt komplektidega LEGO® Minecrafti 21148 Steve BigFig koos papagoiga ja 21150 Skeleton BigFig magmakuubikuga vahvamaks mängimiseks ja väljapanekuks alusplaadil.
• Selles komplektis on üle 160 osa.
• Alex BigFig’i mudeli pikkusilma aluspaadita on 13 cm.
• Ruudukujulise alusplaadi kõigi külgede pikkus on 4 cm.

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu.

Scroll to Top