LEGO FRIENDS Mia mängukuubik 41403

9.99

LEGO® Friendsi Mia mängukuubikuga komplekt elustab lapses hoolitsusinstinkti (41403). Kaasaskantavas läbipaistvas sädelevas karbis on lemmikloomade eest hoolitsemise miniatuurne maailm. See on parim kingitus loomi armastavatele lastele, kellele meeldivad kompaktsed mänguasjad. 

Laost otsas

Tootekood: L41403 Kategooriad: , EAN: ABC123

Karbitäis mängurõõmu Kõik selle loomakliinikukomplekti elemendid on eemaldatavad, et lapsed saaksid nautida piiranguteta kujutlusmängu. Samas saab kõik osad kinnitada kuubiku alusele, et mängukomplekti saaks muretult liikvele minnes kaasa võtta – ilma et klotsid kaduma läheksid. Kuubikut saab poolitada, tänu millele saab loomakliinikumängu nautida koos sõbraga.

Proovi erinevaid maitseid Kui lastele see loomakliinikukomplekt meeldib, võivad neile huvi pakkuda ka neli teist mängukuubikut. Igas kaasaskantavas mängukomplektis on salapärane juhuslikku värvi loom – vaadake, kuidas lapsed rõõmustavad, kui nad peidetud looma avastavad.

Virnastataval mängukuubikul on külgedel hinged, mis võimaldavad selle teiste kuubikuketa ühendada, et luua lahedaid kujundeid. Tutvustage lastele Heartlake‘i linna sõbralikku maailma, kus neid tervitavad soojalt head sõbrad, kes on justnagu nemad ise.

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu.

Scroll to Top