Kuumakse al. 7.4€ / 12 kuud

LEGO Friends Heartlake City lennuk 41429

83.90

Saadavus: 2 laos

Tootekood: 41429L Kategooriad: , , EAN: 5702016619140

Vaata seda ägedat LEGO® Friendsi lennukit ja pane vaim valmis tundidepikkuseks lõbusaks lennundusmänguks. Stephanie ja Olivia suunduvad puhkusele. Mängukomplektis on hulgaliselt ülilahedaid funktsioone, täpselt nagu päris lennujaamas! Aita kapten Ashleyl lennukit juhtida või serveeri reisijatele lennukisuupisteid. Mängi reisijat ja aseta oma kott ülemisele pagasiriiulile ning istu seejärel filmi vaatama.

Kokkupandav lennuki mängukomplekt pakub tundidepikkust suvist reisilusti.

Lase oma kujutlusvõime selle lennuki mängukomplektiga mängides valla. Komplektis on ka lennule registreerimise laud, trepp pardaleminekuks ja hulgaliselt tõetruusid tarvikuid.

Lase lapsel oma kujutlusvõime valla lasta Heartlake City lennukiga (41429). Puhkuslugude läbimängimine tõetruu lennuki mängukomplektiga toob lastele palju rõõmu. See on täpselt nagu päris, kaasas on liigutatavad trepid pardaleminekuks, kokpit, käsipagasiriiulid ning isegi söögikäru! Võimalustemaailm See funktsiooniderohke lennukimänguasi võimaldab lastel mängida läbi tõetruusid stsenaariume. Lastele meeldib üle kõige täiskasvanute maailma mängimine ning selle komplektiga saavad nad just seda teha, mängida piletite skannimist ja pagasi registreerimist. Nutikad detailid, nagu näiteks istmetele kinnitatud teleekraanid, toovad mängu tõeliselt hästi ellu. 3 mininukufiguuri abil saavad lapsed mängida nii reisijat kui lennukit juhtivat pilooti. Tegevuse keskmes Vii oma väike ehitaja puhkama Heartlake‘i linna, kus ootavad põnevad seiklused ja igapäevakangelased ning kus lapsed näevad, et kõik kaasatakse lõbustustesse ning linnas on kindlasti ka tegelane, kes on justnagu tema ise.

• Heartlake City lennukiga (41429) on piiriks vaid taevas. Võimalusterohkes mängulennukis avastavad lapsed lõpmata palju loomingulisi reisiteemalisi stsenaariume tänu paljudele ägedatele funktsioonidele ja tarvikutele.
• Lapsed saavad luua LEGO® Friendsi Stephanie ja Olivia kokkupandavate mininukufiguuridega lõbusaid lennuseikluseid. Nad saavad tüdrukud lennule registreerida, aidata neil pardale minna või kujutada ette, et juhivad piloodifiguurina kokpitis lennukit.
• Komplektis on lennutekk, liigutatav söögikäru koos lennukisuupistetega ning tualetiala. Kohvrid lähevad pagasiruumi. Kabiin avaneb ning nähtavale tulevad hingedega pagasiriiulid ning samuti on komplekits lennule registreerimise laud ja trep pardaleminekuks.
● See 574-osaline reisikomplekt sobib suurepäraselt pühadekingituseks alates seitsme aasta vanustele lastele, kes armastavad väikese viguriga mängusõidukeid ja kellel on pisut ehituskogemust. Selle ehitamine on väga põnev ning lapsed tunnevad selle kokkupanemise üle uhkust.
• Lennuk on 13 cm kõrgune (5”) kõrgune, 36 cm (14”) pikkune ja 33 cm (12”) laiune. Kuna kõik LEGO komplektid on ühilduvad, siis saab seda ägedat mänguasja veelgi loomingulisemaks mängimiseks kombineerida ka kõigi teiste LEGO® klotsidega, mis lastel juba kodus olemas on.
● Dünaamiline mäng on lennureisi osa. Lennukil on hulgaliselt ägedaid liikuvaid osi, nagu näiteks hingedega käsipagasiriiulid ja veerev söögikäru. Patareisid pole vaja – see puhkusemänguasi töötab vaid laste kujutlusvõime jõul!
• Lennukimudeliga on kaasas lihtsasti järgitavad juhised, mis muudavad selle sobivaks ehituskomplektiks lastele, kellel pole LEGO® lõbusate mänguasjadega varasemaid kogemusi. Tänu selgelt prinditud juhendile jõuavad nad kiiresti põneva rollimänguni!
• LEGO® Friendsi mängukomplektid aitavad lastel taaselustada telesaatest nähtud stseene, kus Heartlake‘i linna tüdrukud võtavad ette põnevaid seiklusi või veedavad lihtsalt oma parimate sõpradega mõnusasti aega!
• LEGO® klotsid on alates 1958. aastast vastanud rangeimatele tööstusharu standarditele, tagades seeläbi, et selle puhkusemänguasja detailid on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning ühendused peavad hõlpsasti vastu ka mõningasele turbulentsile!
• LEGO® ägedate mänguasjade klotse ja detaile testitakse põhjalikult pea igal mõeldaval viisil. Tänu sellele vastab iga mängukomplekt rangeimatele üleilmsetele kvaliteedistandarditele ning LEGO® komplektid on ühed parimad – ja ohutumad – laste mänguasjad.

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu!

Scroll to Top