Kuumakse al. 6.13€ / 18 kuud

LEGO Friends Džungli päästebaas 41424

93.90

Saadavus: 1 laos

Tootekood: 41424L Kategooriad: , , EAN: 5702016619096

Innusta metsiku looduse seiklusmängu selle LEGO Friends Džungli päästebaasiga (41424). Alates drooniga metsa seiramisest kuni hätta sattunud loomade päästmiseni ja abistamiseni kliinikus – lastel on selle laheda džungli metsamajakese mängukomplektiga mängimiseks hulgaliselt võimalusi. LEGO® Friends toetab uhkusega National Geographicu uurijate tööd. Midagi igaühe jaoks See lõbus komplekt meeldib paljudele. Dramaatilist ning loovat mängu armastavatele lastele toob see loomapäästelugu kindlasti palju rõõmu, kui LEGO Friendsi Andrea, Mia ja Olivia ning elevandid päästavad hätta sattunud laisklooma. Lapsed saavad näidata oma hoolivat külge, viies haavatud looma tagasi džunglipuude pühamusse. Väikestele teadlastele meeldib kindlasti kasutada päikeseenergial töötavat vahitorni, et pidada džunglielukate üle vahti. Kõik on kaasatud Tutvusta lastele džunglipääste seeria loomingulisi ja lõbusaid mängukomplekte, mis aitavad neil tunda end meeskonna osana. Ehitamise saab muuta veelgi lõbusamaks, kui laadid alla LEGO Building Instructions rakenduse, kus saad juurdepääsu Instructions PLUS-ile, mille abil saab oma ehitist digitaalselt kuvada!
• LEGO® Friends toetab uhkusega National Geographicu uurijate tööd, kes kasutavad oma loovust, uudishimu ja kirge meie džunglite ohustatud liikide kaitsmiseks ning aitavad luua meie kõigi jaoks parema maailma.
• Las loomaarmastajast lapsed alustavad tõelist LEGO® Friendsi seiklust ning proovivad päästa metsas hätta sattunud laisklooma ja tuua ta tagasi metsamajakese pühamusse selle džungli päästebaasi (41424) mängukomplektiga.
• Metsamajakese mängukomplektis on 3 kokkupandavat mininukufiguuri, lisaks 2 elevandi- ja 2 laiskloomafiguuri. Lahedad tarvikud nagu näiteks raadiosaatjad, loomapäästetarvikud ja robotdroon tagavad loomingulise mängu.
• Päästebaasi mängukomplektis on kliinik ja vahitorn, mis on omavahel ühendatud köissillaga. Sõbrad saavad kimada ATV-ga puu otsa kinni jäänud laisklooma päästma, samas kui majakeses on neil mõnus koht niisama olemiseks.
• See päästebaasi ehituskomplekt on 8-aastastele ja vanematele lastele rahuldust pakkuvalt katsumusterohke ehitusülesanne. See sobib suurepäraselt pühade- või sünnipäevakingiks lastele, kes armastavad loomade eest hoolitseda ja nendega mängida.
• Metsamajake on 28 cm kõrgune (11”) ja 31 cm (12”) laiune ning sobib suurepäraselt väljapanekuks. Lapsed saavad mängu veelgi avardada, lisades mis tahes muid LEGO® klotse, kuna kõik LEGO mänguasjad on ühilduvad.
• Põneva džunglimäruli alustamiseks ei ole vaja patareisid – laisklooma puu võtab tuld manuaalse lükkamisfunktsiooni kaudu. See tähendab, et päästemäng võib alata kohe pärast ehitamise lõpetamist!
• Vägeva džunglipäästekomplektiga on kaasas üksikasjalikud juhised. Ehitamislõbu täiendamiseks laadi alla LEGO® Building Instructions rakendus, et saada juurdepääs intuitiivsetele Instructions PLUS juhistele, kus lapsed saavad oma ehitist suumida, pöörata ja kuvada.
● LEGO® Friendsi komplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja LEGO Groupi karmidele kvaliteedinõuetele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• Lisaks üleilmsete ohutus- ja kvaliteedistandardite järgimisele on LEGO Group LEGO® ehitusmänguasju ka põhjalikult testinud, nii et võid kindel olla, et oled ostnud lastele ohutu mängukomplekti.

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu!

Scroll to Top