LEGO DUPLO Tähestikuauto 10915

29.49

Saadavus: 6 laos

Tootekood: 10915L Kategooriad: , , EAN: 5702016617764

LEGO® DUPLO® tähestikuveokikomplektiga inspireerite lapsi ehitama, mängima ja õppima. Ehita! Komplektis on 26 täheklotsi, mida saab sortida, veokile laduda ja vedada. Mängi! Mudilased saavad veokiga klotse vedada ning nautida kujuteldavaid seiklusi mängupoisi ja -tüdruku ning armsa mängukarukesega. Õpi! Eelkooliealised lapsed saavad tutvuda tähestiku kõigi tähtedega ja õppida lihtsamaid sõnu tähtedest ritta seadma (L-A-H-E).

Väikelapsed saavad ehitada, mängida ja õppida tähestikku!

Selle vahva veoki ja 26 täheklotsi abil saate mudilastele tähestikku õpetada. Tüdruk, poiss ja armas kaisukaru aitavad hoida värvilisi klotse paigas.

Eelkooliealistele mõeldud LEGO® DUPLO® tähestikuveokikomplekt võimaldab üheaegselt loovalt ehitada, kujutlusvõimet rakendada ja mängida ning tähestikku õppida. See on ülivahva mudilaste õppimist toetav mängukomplekt. Tähestikku õpetav laste mängukomplekt Täheklotside veokikasti ladumise käigus areneb mudilaste peenmotoorika. Poisi-, tüdruku- ja karukujukesega rollimänge mängides ning kujuteldavaid seiklusi nautides areneb nende visuaalne ruumitunnetus. 26 täheklotsiga komplekt pakub tähestikuga tutvumiseks ja keeleoskuse arendamiseks palju erinevaid võimalusi. Lastega mängurõõmu jagades saavad vanemad ja hoidjad ka jälgida, kuidas nende pisikesed ehitajad olulisi arenguverstaposte läbivad. Vastupandamatud õppimist toetavad ehitus- ja mängukomplektid väikelastele LEGO DUPLO komplektid pakuvad rohkelt mängu-, eneseväljendus- ja õppimisvõimalusi. Need mänguasjad on disainitud nii, et need täidaksid parimal moel eelkooliealiste laste vajadusi – lapsed ootavad õhinal võimalust nendele mudilasesõbralikele klotsidele oma väikesed käed külge panna ja ehitama hakata.

• Selle tähestikuklotsidega õpi- ja mängukomplektiga saate väikelastele tähti õpetada. See lastele kingituseks sobiv mitmekülgne komplekt innustab loominguliselt ehitama, kujutledes mängima ja tähestikku õppima – ühest veokist nii palju loomingulist lõbu!
• Lisaks inglise tähestiku 26 tähte kujutavate mudilasesõbralike klotside maha- ja pealelaadimisele saab fantaasiat rakendades mängida seikluslikke rollimänge poisi- ja tüdrukukuju ning üliarmsa kaisukaruga.
• Täheklotside veokile ladumise käigus areneb mudilaste peenmotoorika. Selle käigus tutvuvad nad inglise tähestiku tähtedega ja õpivad lihtsamaid sõnu tähtedest ritta seadma (L-A-H-E).
• Hõlpsasti käsitsetavate värviliste klotside ja armsate tegelaskujudega õppimist toetav mängukomplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingituseks alates 18 kuu vanustele poistele ja tüdrukutele.
• Veoauto kõrgus on ca 12 cm (4”) ja pikkus ca 7 cm (2”) – seda on mänguliseks tähestikuõppimiseks piisavalt. Kui seda teiste LEGO® DUPLO® komplektidega kombineerida, on vahvaid mänguvõimalusi veelgi rohkem.
• LEGO® DUPLO® tähestikuveoki jaoks patareisid vaja pole – masina paneb liikuma laste kujutlusvõime. Käsitsi juhitavad (patareivabad) mänguasjad innustavad lapsi loovalt mängima, aitavad arendada nende peenmotoorikat ja ruumi tunnetamise oskust.
• Avage mängukomplekti karp ning ehitamine, mäng ja õppimine võib kohe alata. Lihtsad juhiendid vanematele ja väikelastele pakuvad ideid ja annavad inspiratsiooni, tänu millele saab vahva mänguga kiiresti pihta hakata.
• Laske oma eelkooliealistel lastel õppida läbi võimalusterohke loomingulise mängu, mis noori meeli inspireerib. Tuttavalike stseenide, vahvate tegelaste ja hõlpsasti käsitsetavate osadega LEGO® DUPLO® mängukomplektid on ideaalsed arengut toetavad mängukomplektid väikelastele.
• LEGO® DUPLO® mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne käsitseda, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® DUPLO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Scroll to Top