LEGO DUPLO Puksiirauto 10918

4.99

Laost otsas

Tootekood: 10918L Kategooriad: , , EAN: 5702016618082

Kas teie väike veokijuht võiks juhtida vahvat puksiirautot, milega hätta sattunuid aidata saab? Kui lihtsasti ja kiiresti ehitatav tuletõrjeauto on kokku pandud, saavad lapsed sõidutada neljarattalise masina õnnetuspaika, paigutada maha koonused teiste autojuhtide hoiatamiseks ning tõsta ja langetada kraanakonksu – selle käigus areneb laste peenmotoorika. Lükatava puksiirautoga päästemissioonidel käies jagub põnevaid stseene rollimänguks lõpmata palju.

Selle vahva puksiirautoga saavad lapsed sõita päästemissioonile

Puksiirauto on teel päästemissioonile. See hõlpsasti kokkupandava sõidukimudeliga ehitus- ja mängukomplekt annab lõputult inspiratsiooni loovmängudeks ja toetab laste oluliste võimete arengut.

Sinist puksiirautot päästemissioonidele sõidutades läbivad mudilased mitmesuguseid arenguverstaposte. See väike kokkupandav sõiduk inspireerib pisikesi loovalt mõtlema ja sobib lapsele suurepäraselt esimeseks LEGO® mängumudeliks. Puksiirautoga laste mängu- ja õppekomplekt Mudilased ja vanemad saavad selle armsa lükatava puksiirautoga, millel on ka kohandatav kraana, üheskoos mängida ja meeskonnana hättasattunuid aidata. Lapsed saavad auto õnnetuspaigale lükata ja siis peenmotoorikat rakendades kraananoolt paigutada ning kraanakonksu tõsta ja langetada. See vahva puksiirauto, mille akendel on kujutatud poissi ja tüdrukut, õpetab lastele, kuidas meeskonnana töötada ja tööülesandeid tõhusalt täita. Õppimist toetavad ehitus- ja mängukomplektid mudilastele LEGO® DUPLO® mängukomplektid võimaldavad vanematel kogeda, kuidas nende eelkooliealised lapsed olulisi arenguetappe läbivad. LEGO DUPLO komplektid on disainitud nii, et need täidaksid parimal moel mudilaste vajadusi – need võimaldavad loovalt mängida ning innustavad lapsi end väljendava ja õppima.

• Sinist puksiirautot päästemissioonidele sõidutades õpivad mudilased teiste aitamiseks ja tööülesannete täitmiseks meeskonnana töötamist. Arendav laste ehitus- ja mängukomplekt alustajale
• Selles alustajale sobivas LEGO® DUPLO® komplektis on neljarattaline lükatav puksiirauto, mille akendel on poisi- ja tüdrukupilt. Mudeli juurde kuulub konksuga kraana, mida lapsed oma päästeoperatsioonidel tõsta ja langetada saavad.
• Mudilased saavad sõidutada masina õnnetuspaika, liigutada kraanakonksu üles ja alla ning abivajajaid aidata. Põnevaid päästemissioone rollimänguks on lõputult.
• Selle lükatava puksiirautoga mängukomplektiga ihkaks mängida iga väike autoarmastaja või maanteekangelane. See sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks alates 18 kuu vanustele lastele.
• Puksiirauto pikkus on ca 9 cm (3“), kõrgus ca 7 cm (2“) ja laius ca 6 cm (2“) – see on ideaalse suurusega, et lapsed selle mängimiseks kõikjale kaasa saaksid võtta. Kui seda teiste LEGO® DUPLO® komplektidega kombineerida, on mängurõõmu veelgi rohkem.
• LEGO® DUPLO® puksiirauto paneb tööle laste kujutlusvõime – patareisid pole lõputute puksiirautoseikluste nautimiseks vaja.
• Mäng puksiirautoga võib alata kohe. Lihtsatest juhenditest saab ideid ja inspiratsiooni, mis aitavad vanematel ja mudilastel mitmekülgset mängukomplekti parimal moel kasutada – et see võimalikult palju mängurõõmu pakuks ja lapse võimeid maksimaalselt arendaks.
• LEGO® DUPLO® mängukomplektid, mis võimaldavad ehitada, õppida ja loovalt mängida, virgutavad koolieelikute kujutlusvõimet. Noori loovalt mõtlema inspireerivates mängukomplektides on tuttavad plaanid, vahvad tegelaskujud ja hõlpsasti käsitsetavad osad.
• LEGO® DUPLO® mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – see on olnud nii juba alates aastast 1969.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® DUPLO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Scroll to Top