Kuumakse al. 6.4€ / 12 kuud

LEGO DUPLO Auruvedur 10874

73.99

Saadavus: 2 laos

Tootekood: 10874L Kategooriad: , , EAN: 5702016117264

LEGO® DUPLO® auruveduri kasutamiseks pole vaja teha muud kui lükata ja sõita!

Nüüd on Sinu väikelapsel LEGO DUPLO 10874 auruveduriga veelgi lihtsam mitmel moel mängida. Tänu funktsiooniga ?Lükka ja sõida? mootorile saavad rongijuhiks hakata ka väikesed lapsed ? väike lüke ette- või tahapoole paneb rongi liikuma ja peatamiseks tuleb sellest vaid kinni haarata või see rööbastelt tõsta.

Auruvedur toetab varajast algoritmilise mõtlemise arendamist, millest võib tulevikus kujuneda programmeerimisoskus. Probleemide lahendamine ja värvide tundmaõppimine pole kunagi olnud nii lihtne!

Aita lapsel viis värvilist aktiivklotsi rööbastele asetada, et kus tahes signaali anda, tulesid sisse ja välja lülitada, peatuda ja tankida, suunda muuta ja rongi peatada. Rongimängu teeb koolieelikute jaoks lõbusaks LEGO DUPLO komplekti kuuluv rongijaam, kivisöekallur, kaks DUPLO kujukest, loomakujuke ja lihtne mänguraudtee. Soovi korral laadi alla rakendus ja avasta veelgi enam mänguvõimalusi, sh kaugjuhtimisfunktsioon ja vahvad tegevused, mida väikelapsega ette võtta!

Selle komplekti ronge ja rööpaid saab kombineerida olemasolevate LEGO DUPLO rongikomplektidega. Ühenda 10872 rongisild ja -rööpad, 10875 kaubarong ja 10882 rongirööpad, et veelgi mitmekülgsemalt mängida.

Komplektis on 59 detaili.

Scroll to Top