Kuumakse al. 6.86€ / 18 kuud

LEGO City Tuunimise töökoda 60258

104.90

Laost otsas

Tootekood: 60258L Kategooriad: , EAN: 5702016617924

Tread Octane’i tuunimistöökojas käib hoogne töö. Meistrimees Harl Hubbs remondib oma rakettmootoriga mootorratast, Tread keevitab oma võidetud hot-rod-autot ja mehaanik toob veokiga kohale katkise sportauto. Samal ajal istub linna (hmm…) ausaim automüüja oma matkahaagises, valmistades ette järjekordset eripakkumist. Selle laheda LEGO® City komplektiga saad vahvatest seiklustest osa.
Vahva mängugaraažikomplekt lastele!
See vinge tuunimiskeskusega mängukomplekt, milles on LEGO® City populaarsest telesarjast tuttavad töökoda, lahedad sõidukid ja vahvad tegelaskujud, meeldib lastele kindlasti väga.
Autosid armastavatele lastele ja LEGO® City sarja fännidele hakkab see rohkelt lõbu pakkuv LEGO City tuunimistöökojaga mängukomplekt (60258) kindlasti väga meeldima. Selle juurde kuulub remonditöökoda, veoauto ja ka väike automüügiboks, kus müüakse soodsa hinnaga kasutatud autosid. Ja lõbu sellega veel ei lõpe! Lapsed saavad ka valiku vahvaid tegelaskujusid ja lahedaid sõidukeid, sealhulgas Tread Octane’i ja tema auhinnaks saadud hot-rod-auto, Harl Hubbsi ja tema vinge raketimootoriga mootorratta. Naljakate rollimänguseikluste ideaalne kombinatsioon. Suurepärane laste ehituskomplekt Selle mängukomplektiga on kaasas lihtne ehitusjuhend, mis aitab väikestel lootustandvatel LEGO ehitajatel ehitusmeistriks saada. Lahedad laste ehitus- ja mängukomplektid LEGO City turboratastega komplektides on superkiired ja ülivinged ratastel mängumudelid, mis võimaldavad lastel nende sisemised turbojõud valla päästa. Need paljude võimalustega mängukomplektid, mille juurde kuuluvad detailirohked ehitised ja vahvad tegelaskujud, innustavad loovalt ja iseseisvalt mängima. Lapsed saavad lõbusal ja põneval moel matkida päriselust tuttavaid stsenaariume.

• See LEGO® City tuunimistöökojaga (60258) mitmemudeliline mängukomplekt on suurepärane kingitus autofännidele. Selle juurde kuuluvad töökoda, mitmed lahedad sõidukid ja vahvad tegelaskujud, mis innustavad iseseisvalt ja loovalt mängima.
• Komplektis on mängugaraaž, matkahaagis ja lahedad sõidukid, sealhulgas veok, hot-rod-auto ja rakettmootoriga mootorratas ning seitse minifiguuri, nende seas LEGO® CIty telesarja tegelased Tread Octane ja Harl Hubbs.
• Lapsed saavad töökojas mootoritõstukit juhtida, tungrauaga autosid tõsta, veokiga rikki läinud masinaid päästa ja palju muud teha. Samuti saavad lapsed seda komplekti teiste LEGO® komplektidega kombineerida, et mänguvõimalusi oleks veelgi rohkem.
• Kas otsite lahedaid mänguasju viieaastastele või vanematele lastele? See tuunimistöökojaga ehituskomplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks mängusõidukeid armastavatele lastele ja LEGO® City telesarjade fännidele.
• Tread Octane’i töökoja kõrgus (kokkupanduna) on ca 14 cm (5“), laius ca 17 cm (6“) ja sügavus ca 13 cm (5“) ning veoki kõrgus on ca 7 cm (2“), pikkus ca 18 cm (7“) ja laius ca 6 cm (2“).
• Patareisid pole vaja – selle vinge mängukomplekti paneb tööle väikeste laste suur kujutlusvõime. Nii võib mäng alata kasvõi kohe!
• Selle LEGO® City ehitus- ja mängukomplektiga on alustamine lihtne. Karbis on ka lihtsasti järgitav ehitusjuhend – nii et ava rebides klotsikotid ja lõbus ehitusmäng võib alata!
• LEGO® City turboratastega mängukomplektide juurde kuuluvad lahedad sõidukid, mitmesuguste funktsioonidega ehitised ja vahvad tegelaskujud, mis innustavad kujutlusmänge mängima ja aitavad seeläbi arendada laste füüsilisi oskusi ja suurendada nende enesekindlust.
• LEGO® klotsid ja detailid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele – see tähendab, et LEGO City ehitusmänguasjad on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning kõik nende osad on alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse LEGO® City ehituskomplekte põhjalikult, et tagada kõigi nende ainulaadsete mänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu!

Scroll to Top