Kuumakse al. 6.86€ / 18 kuud

LEGO City Reisilennuk 60262

104.90

Saadavus: 3 laos

Tootekood: 60262L Kategooriad: , EAN: 5702016617962
Kõik pardale, et reisida eksootilistesse kohtadesse põnevatele retkedele! Tohutu LEGO® City reisilennuk on valmis ja ootab reisijaid. LEGO City telestaar Poppy Starr on saabunud oma ägedas punases kabrioletis! Aita maapealsel meeskonnal laadida auto lennukile, sõiduta lennukitrepp paika ja juhata reisijad oma kohtadele. Seejärel kontrollige, et tualett on enne sujuvaks õhkutõusuks lennurajale kihutamist tühi.
LEGO® lennujaamaga mängukomplekt lahedatele lastele!
Lapsed saavad enda kujutlusvõime lendu lasta selle muljetavaldava LEGO® City reisilennuki mänguasjaga, kus on ruumi nii puhkajatele kui ka ägedale punasele autole!
Lapsed saavad nautida lennukat loovmängu selle LEGO® City reisilennuki (60262) ehituskomplektiga, kuhu kuulub hiiglaslik lennumasin, kus on istekohad piloodi ja reisijate minifiguuride jaoks, sealhulgas ka LEGO „City Adventures“ telesaatest tuttavale Poppy Starrile. Pardal on ruumi isegi Poppy punasele kabriolettautole! Lapsed saavad ka terminalihoone koos pagasilindi ja kontrolltorniga ning lisaks sõidukitõstukiga lennujaamaveoauto. Äge lennukimänguasi lastele LEGO City reisilennuki mängukomplektiga on kaasas lihtsasti järgitav ehitusjuhend ning saadaval on ka Instructions PLUS, mida saab kasutada nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on vinged suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamise tööriisad, teeb alustavatest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistrid. LEGO City loominguline maailm LEGO City lennujaamakomplektid tagavad nauditava ja lõbusa ehitus- ja mängukogemuse tänu tõetruudele hoonetele, lahedatele lennujaamasõidukitele ja ägedatele lennumasinamudelitele, üksikasjalikele tarvikutele ja lõbusatele tegelastele, mis innustavad avatud ja loomingulist rollimängu. Koosneb 669 osast.
 
Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu!
Scroll to Top