Kuumakse al. 6.04€ / 12 kuud

LEGO City Ookeani uurimise baas 60265

68.90

Saadavus: 1 laos

Tootekood: 60265L Kategooriad: , , EAN: 5702016617993

Ühine hai, astelrai ja uurimismeeskonnaga LEGO® City ookeani uurimise baasis. Vahetatava elu-, magamis- ja teadustöömoodulitega ägedal baasil on kõik vajalik veealuseks uurimisretkeks, sealhulgas allveelaev, kraana ja veealune droon. Komplektis on isegi kohvimasin! Allveelaevale pääsemiseks sisene dekompressioonikambrisse. Seejärel haagi allveelaev lahti ja asu avastama meresügavuste saladusi!

Ookeani uurimise baasi mängukomplekt tulevastele avastajatele.

Tutvusta lastele mereuurimise maailma selle laheda ookeani mängukomplektiga. • LEGO® City toetab uhkusega National Geographicu uurijate tööd.

Merd ja selle elusloodust armastavatele lastele toob see LEGO® City ookeani uurimise baasi (60265) mängukomplekt palju rõõmu. Korallidega kaetud ookeani uurimine või lihtsalt vahetatavate elu- ja teadustöömoodulitega baasis ajaveetmine tõotab hulgaliselt mängurõõmu. Ägeda mängukraana, silduva allveelaeva ja veealune drooni ning samuti hai- ja astelraifiguurid ja 5 uurija minifiguurid pakuvad lastele hulgaliselt põnevat avastusrõõmu! Kaasahaarav ehituskogemus 5+ LEGO® City mänguasjakarbis on lihtsasti järgitav ehitusjuhend. Või siis laadige veebis alla juhend Instructions PLUS, mis on saadaval nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on vinged suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamise tööriisad, teeb väikestest lootustandvatest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistrid. Äge uurimismänguasi lastele LEGO City toetab uhkusega National Geographicu uurijate tööd. Tänu rikkalikele hoonetele, lahedatele sõidukitele ja lõbusatele tegelaskujudele innustavad meie ookeanimängukomplektid väikseid uurijaid mängima läbi tõetruusid stsenaariume. Koosneb 497 osast.

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu!

Scroll to Top