Kuumakse al. 7.32€ / 24 kuud

LEGO ART Marvel Studiose Raudmees 31199

134.90

Kategooriad: , EAN: N/A

Pane kokku see LEGO® Marvel Studiose Iron Mani kunstiteose (31199) komplekt, millega on kaasas kolme ehitusvõimalusega mudel. Pärast ehitamisele kulutatud kvaliteetaega saad oma Iron Mani turvise lemmikversiooni seinale või riiulile vaatamiseks välja panna.
• Lase oma loomingulisus vabaks selle 3167-osalise LEGO® komplektiga, millega on kaasas üheksa lõuendiga seinaplaati, eksklusiivne Marvel Studiose allkirjaplaat, klotsidest kokku pandud LEGO raam, uus rippelement ja lihtsaks ümberehitamiseks mõeldud klotside lahtivõtja.
• Maanda stressi ja ehita valmis ainulaadne LEGO® Iron Mani turvisega portree: MARK III, HULKBUSTER MARK I või MARK LXXXV. Kaasahaarava helisalvestise abil saad ehitamise käigus teada uusi ootamatuid üksikasju.
• Naudi armastatud superkangelasi täiel rinnal, pannes kokku selle ainulaadse LEGO® komplekti. Oma loovuse eriliseks proovilepanekuks võid osta ja kombineerida oma vahel kolme komplekti, et luua ülim Iron Mani seinakaunistus, mille saad koju või kontorisse vaatamiseks välja panna. • Selle kolm-ühes LEGO® kunstikomplekti üks külg on 40 cm pikkune. Aseta see väljapanekuna seinale või riiulile, kus selle üksikasjalikkus aitab sel silma paista. See sobib suurepäraselt kingituseks iseendale või mõnele teisele loomingulisele ehitajale, kes armastab superkangelasi või Iron Mani.
• Patareisid pole vaja. See täiskasvanutele mõeldud kunstikomplekt pakub köitvat ehituskogemust LEGO® klotsidega ja sellega on kaasas ainulaadne helisalvestis. Põgene igapäevarutiinist ja loo hämmastav väljapanek.
• Kohvilaua stiilis juhend juhatab sind läbi projekti, võimaldades juba enne ehitamisega pihta hakkamist pea ees Iron Mani maailma sukelduda. Naudi mudelit kokku pannes spetsiaalselt selle LEGO® komplekti jaoks loodud helisalvestist.
• Ideaalne väljapanek seinal või riiulil: kuulsaid kunstiteoseid, muusikuid, superkangelasi ja Sithi isandaid kujutavad LEGO® kunstimudelid pakuvad jõukohast ehituskogemust, andes võimaluse nautida oma kirge loomingulise kunsti ja meisterdamise vastu.
• LEGO® ehituskomplektid vastavad rangeimatele kvaliteedistandarditele, mis tähendab, et need on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning töötavad alati – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO® osasid on testitud, et tagada iga LEGO kunsti- ja ehituskomplekti vastavus rangete ohutusnõuetele, seega on see Marvel Studiose Iron Mani seinakunstiteos mitte üksnes ilus, vaid ka vastupidav.

Hoiatus! Mitte sobiv alla 3-aastastele lastele. Sisaldab väikeseid osasid, mis võivad tekitada lämbumisohu!

Scroll to Top