Tactic õuemäng Mölkky

Prindi
Tactic õuemäng MölkkyTactic õuemäng Mölkky
Hind 36,99 €
Kirjeldus

Mäng on kiiresti õpitav, sobib igale vanusele. Kurnid on nummerdatud 1-12. Viskamisvahend: puidust pulk - MÖLKKY.

Mängijate arv: 2 või rohkem, võib moodustada ka võistkonnad, kus liikmed viskavad kordamööda. Mängu eesmärk: Mölkky on täpsus - viskamismäng, mille käigus tuleb kurnide kukutamisega koguda täpselt 50 punkti.

Viskamisjärjekord: Esimeses mängus loositakse viskejärjekord, järgmistes mängudes visatakse vastavalt saadud punktisummale, väikseima tulemuse saanu alustab. Mängu alustamine: Kurnid asetatakse kindlas järjestuses (vaata joonist) 3 ¢ 4 meetri kaugusele viskejoonest. Esimene viskaja sooritab avaviske ja võitjaks on see, kes esimesena kogub täpselt 50 punkti. Visatakse ainult altkäe. Kukkunud kurn: Kurni ei loeta kukutatuks, kui see toetab natukenegi vastu teist kurni või MÖLKKYT. Peale viset tõstetakse kukkunud kurnid üles ja jäetakse täpselt kukkumiskohta.

Punktid: Kui kukub üks kurn, siis viske punktisumma = kurni number. Kui kukub rohkem kurne, siis viske punktisumma = kukkunud kurnide arv.

Mängu lõpp: Mängu lõpetab ning võidab mängija, kes saab esimesena TÄPSELT 50 punkti, teiste mängijate tulemuseks jääb nende sel hetkel olev punktisumma. Kui punktisumma läheb üle 50:ne, siis mängija kukub tagasi 25 punkti peale. Kui mängija viskab JÄRJEST kolm korda kurnidest mööda, siis kukub ta antud mängust välja ja tema punktisummaks jääb 0.

Mõeldud vanusele alates 8 kuni 99

Kaal:

4,180kg

Mõõdud:

19*31*23 cm