Korduma Kippuvad Küsimused

K: Kui palju maksab kauba transport?
V: Kui tellimus ületab 79.90 eurot, siis on transport Eesti piires TASUTA. Kui tellimuse summa jääb alla 79,9 euro, siis sõltub transpordi hind valitud transpordiviisist.

K: Kas kaubale on võimalik ise järgi tulla?
V: On ikka! Kokkuleppeliselt on võimalik ka oma tellitud kaubale ise järgi tulla, kuid sel juhul palume teil meiega kindlasti ühendust võtta e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

K: Kuidas ostu eest tasuda saab?
V: Mänguasjamaailma veebipoes on ostude eest võimalik tasuda esialgu esialgu vaid arvega. Tellimusarve saadetakse Teile automaatselt e-mailiga.

K: Kui pikk on tarneaeg?
V: Kui teie soovitud kaup on laos olemas ning te  tasute oma tellimuse tööpäeval enne kella 12:00, siis pannakse tellitud toode posti juba samal päeval või järgmisel ning on üsna tõenäoline, et kaup jõuab teieni juba järgmisel päeval. Tellimused ja maksed, mis tehakse tööpäeviti pärast kella 12:00 või nädalavahetustel, pannakse teele järgmise tööpäeva õhtul.

Üldjuhul on umbes 95 protsenti toodetest kohe saadaval, aga kui peaks juhtuma, et juhuslikult teie soovitud toodet hetkel laos olemas pole, siis sõltub tarneaeg väga mitmestest asjadest. Kõik oleneb sellest, kust ja millal kaupa juurde tuleb ning kui kiiresti see liigub.

 

Ostuinfo

Kuidas osta www.mänguasjamaailm.ee veebipoes

Vaata leheküljel ringi ning otsi sobivaid tooteid. Kaubad on jaotatud teemadesse. Vali sobiv teema ning sirvi tooteid. Iga toote juures on ära toodud hind, lühikirjeldus ning soovituslik vanus. Fotod on illustratiivse tähendusega, ent annavad päris hea ettekujutuse toote olemusest.

Avalehelt leiad otsingu, mille abil on Sul võimalik soovitud tooteid otsida nimetuse, tootekoodi ja kaubamärgi järgi.

Kui leiad sobiva toote, vali soovitud kogus ning paiguta toode ostukorvi klõpsates sinisele "OSTA" nupule. Ülevaate ostukorvi sisust saad veebilehekülje päises vasakul servas asuvast miniostukorvist, mis näitab valitud toodete arvu ja kogusummat. Liigu sealt edasi OSTA nupule klõpsates.

Ostutehing ja tasumine

Ostu sooritamiseks vali välja meelepärased tooted, lisa ostukorvi, esita korrektsed andmed tellija kohta, vali saatmis- ja maksmisviis, nõustu tingimustega ning kinnita. Peale andmete sisestamist ja tellimuse kinnitamist loetakse ost sooritatuks.Tellimuse suurusel piire ei ole - võid tellida ühe või mitu toodet.Tasuda saab koheselt pangaülekandega tellimusarve alusel OÜ Henver pangakontole. Ülekandega tasumisel märgi kindlasti selgitusse tellimuarve number!

NB! Pangaülekandega makseid ei kontrollita regulaarselt. Tarne kiirendamiseks palume Sul saata maksekinnitus meile e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , et kiirendada tellimuse täitmise protsessi. OÜ-l Henveril on õigus tühistada tellimused, millede eest ei ole tasutud 4 tööpäeva jooksul.

Ostu asutakse täitma peale arve laekumist.

Lunamakse

Kui Ostja soovib tellimuse eest sooritada osalise ettemaksu 50%, ning tasuda ülejäänud kauba kättesaamisel  Smartposti pakiautomaadis või kullerile, palume sellest teavitada e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistada telefonil +372 55 14 290. Sellisel puhul saadame paki välja lunapakina.Osalise ettemaksuga pakkide puhul lisandub tellimuse summale 2€ transpordi lisatasu.

Kaupade transport Ostjani

Kui ostukorvis olevate kaupade müügihindade summa ületab 79,90 € toimetatakse kaubad kohale TASUTA. Kaupade ostmisel on võimalik valida 3 transpordiviisi vahel:

  • Jetpak või SmartPosti kulleriga – kliendile koju kätte. Erikokkuleppel
  • SmartPosti automaati
  • Postkontorisse või Post24 pakiautomaati

NB!! alates 79.90 € transport TASUTA

Postitamise aeg ja tarne kiirus

Postitame Sinu tellitud kaubad 1-3 tööpäeva jooksul! Seejärel toimetab kauba Teieni teenusepakkuja, kelle teenuse paki kohaletoimetamiseks valisid. Erandjuhtudel võib kauba postitamine võtta rohkem aega, sellisel juhul teavitame Ostjat sellest eraldi telefoni või e-kirja teel.Vastavalt Sinu poolt valitud transpordiviisile võib kaupade transport peale postitamist võtta aega järgmiselt:

  1. Smartposti teenus - Postitame kauba 1-3 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Teieni SmartPosti pakiautomaadi kaudu vastavalt SmartPosti tarneaegadele, üldjuhul järgmisel päeval. Smartpost saadab SMS teavituse, kui pakk on jõudnud postkasti.
  2. Postkontorisse – Postitame kauba 1-3 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Teieni vastavalt Eesti Posti tarneaegadele, üldjuhul järgmisel päeval. Saatmine toimub ainult tähituna.
  3. Post24 - Postitame kauba 1-3 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Teieni vastavalt Eesti Posti tarneaegadele, üldjuhul järgmisel päeval.

Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

OÜ Henver vastutab Mänguasjamaailm.ee veebipoes müügil olevate toodete nõuetele vastavuse ja puuduste eest ning pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat. Probleemide ilmnemisel palume pöörduda meie poole edasiste juhiste saamiseks.

Müüja ei vastuta:

  1. Ostja poolt rikutud toote halvenemise eest.
  2. Toote mittesihipäraselt kasutamisest tingitud vigastuste/puuduste eest.
  3. Toodete kasutusjuhendis märgitud hoolduse mittetegemisest tingitud vigastuste/puuduste eest.

Avastades toote mittevastavuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult, hiljemalt 60 päeva jooksul See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonile +372 55 14290.Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul teavitada meid soovist toode vigastamata kujul ning originaalpakendis tagastada(va kaupade puhul, mille pakendist väljavõtmine ei kahjusta originaalpakendit). Taganemisõigus 14 päeva algab kauba kättesaamisest. Kui pakend on rikkumata ning kaup korrektne, tagastame toote eest makstud raha. Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse (soovituslik). Raha kanname tagasi 7 päeva jooksul peale kauba tagastamist, samale kontole, kust see on algselt tulnud. Mänguasjamaailm.ee jätab endale õiguse vajadusel nõuda lisafotosid tagastatavast kaubast. Kauba tagastamisega seotud kulud tasub ostja (summas kuni 10 EUR).

Konfidentsiaalsus ja kliendi õigused

OÜ Henver ei levita Ostja isikuandmeid kolmandatele osapooltele v.a transporditeenuse osutamiseks vajalik info. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist Mänguasjamaailm.ee andmebaasist.

OÜ Henver on huvitatud kõikide küsimuste ja arusaamatuste lahendamisest Ostjatega. Probleemide ilmnemisel palume Sul koheselt võtta meiega ühendust telefonil +372 55 14 290 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Reageerime paari tööpäeva jooksul!

Kliendil on õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.

Kallis sõber!