Lego Star Wars advendikalender 75213

Prindi
Lego Star Wars advendikalender 75213Lego Star Wars advendikalender 75213
Hind 24,49 €
Tavahinnast -10,50 €
Kirjeldus

Suundu 2018. aasta pühade ajal lõbusale galaktilisele reisile komplekti 75213 LEGO® Star Warsi advendikalendri abil. Uste tagant leiad uhke LEGO minifiguuride, tähelaevade, sõidukite jms komplekti! Kui oled kõik kingitused kokku kogunud, võta välja mängualus ning loo kõrbes ja jääplaneedil oma enda seiklusrohked stseenid. Tänu selle aasta kalendrile saabuvad pühad kiiremini kui jõuad hüüda: „Jookse, see on Rathtar!“.
Võta pühad vastu koos LEGO® Star Warsi 2018. aasta advendikalendriga.
Ole valmis lõbutsema galaktikas LEGO® Star Warsi advendikalendri 24 kingitusega, mille seast leiad minifiguure, tähelaevu, sõidukeid ja muid teemakohaseid kollektsiooniesemeid.
Product ShopperAva igal detsembrikuu päeval selle galaktikateemalise 75213 LEGO® Star Warsi advendikalendri luuk ja avasta teemakohased LEGO minfiguurid, tähelaev, sõidukid ja muud kollektsiooniesemed. Kui oled avanud kõik luugid, leiad isegi kõrbe ja jääplaneedi stseenidega lahtivolditava mängumati Star Warsi kangelaslike seikluste läbimängimiseks. See 5 minfiguuri ja 3 figuuriga suurepärane kingitus on ideaalne viis igas vanuses fännidele pühadeks valmistumisel.
• Ava iga päev uus luuk ning kogu kokku 24 erinevat LEGO® Star Warsi teemalist kingitust.
• LEGO® Star Wars advendikalendris on 5 minifiguuri ja 3 figuuri.
• Mudelite hulka kuuluvad maastikusõiduk, Noolepea, Republic Fighter Tank, Naboo Starfighter, Twin-Pod Cloud Car, General Grievous' Starfighter, kahur, Delta-7 Jedi Starfighter, keiserliku väesalga vedaja, TIE Fighter, AT-ACT, Zeta Class Cargo Shuttle ja keiserlik kiirratas.
• Tegelaskujudeks on Rose, Rowan, General Merrick, Battle Droid, Death Trooper, Rathtar, Guavian Security Soldier ja IG-88 droid.
• Relvadeks on kahurpüstol, 3 vintpüssi, 2 kahurit ja valgusmõõk.
• Komplektis on samuti pühadeteemaline niiskusekoguja ja lumememm ning veel täiendavad laskemoonanupsud.
• Kogu kõik kingitused ja mängi läbi oma kõrbe ja jääplaneedi seiklused komplektis oleval kokkuvolditaval mängumatil.

 

Hoiatus! Toode ei ole mõeldud alla 3- aastastele lastele, sisaldab pisidetaile.